Wypożyczalnia nart Spytkowice

Idealnym rozwiązaniem jest, gdy w każdej lokalizacji można wypożyczyć odpowiednie narty i inne wyposażenie do uprawiania sportów zimowych. Dlatego też wypożyczalnia SKIrent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje możliwość wynajęcia sprzętu w Spytkowicach koło Rabki Zdroju.

Wypożyczalnia nart Spytkowice ma w swojej ofercie wszystko, co niezbędne, aby cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na śniegu. W sezonie punkt czynny jest od poniedziałku do niedzieli. Sezon obejmuje okres pomiędzy styczniem, a lutym. Dodatkowo godziny otwarcia obejmują czas od godzin porannych - idealnie dla rannych ptaszków - do godzin późno popołudniowych w ciągu tygodnia. Dzięki temu zarówno amatorzy porannych zjazdów jak i wieczornego szaleństwa mogą spokojnie skorzystać z oferty wypożyczalni.

Spytkowice

Spytkowice k/Rabki-Zdrój

Spytkowice 626b
tel. 18 26-88-424, kom. 696 423-527

wypożycz sprzęt online
Zakopane

Zobacz nasz sprzęt

Sprawdź ofertę nart
i innego sprzętu

zobacz

Wypożyczyć można u nas nie tylko narty. Wypożyczalnia nart Spytkowice oferuje przede wszystkim kompleksowy dobór sprzętu do jazdy na nartach oraz do innych sportów zimowych. Odpowiednio przeszkolona grupa doradców klienta ma sprostać potrzebom wypożyczających oraz przekazać jak najbardziej fachową wiedzę dotyczącą użytkowania sprzętu sportowego.

Profesjonalny sprzęt narciarski Spytkowice

Okolice Rabki Zdrój oferują malownicze widoki oraz dobrze przygotowane stoki narciarskie. Nie inaczej jest w Spytkowicach, gdzie w czasie zjazdów można obserwować atrakcyjne, zimowe krajobrazy górskie. Warto pamiętać, aby przy wypożyczeniu nart zapewnić sobie bezpieczeństwo i dodatkowo wypożyczyć kask ochronny.

Wypożyczalnia nart Spytkowice ma w swojej ofercie zarówno narty jak i buty narciarskie, kaski czy gogle. Wszystko po to by każdy klient mógł dopasować sprzęt do swoich potrzeb i umiejętności. Kluczem do zadowolenia klienta jest odpowiedni poziom profesjonalizmu i wiedzy u pracowników. Sprzedawcą w wypożyczalni nie może zostać każdy, wymagamy by miał szeroką wiedzę dotyczącą oferowanego sprzętu i każdego zatrudnionego szkolimy z profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie i pozytywna opinia wypożyczających jest wizytówką wypożyczalni - świadczy o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

CHCESZ WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT?

Skorzystaj z systemu rezerwacji online!

Zarezerwuj sprzęt

Rezerwacja z 48 godzinnym wyprzedzeniem licząc od północy dnia złożenia zamówienia uprawnia do 20% rabatu na wypożyczany sprzęt!
(dotyczy wyłącznie zestawów narciarskich i snowboardowych)

Copyright © Skirent.pl
Projekt i wykonanie Microtech2