Wypożyczalnia nart Bukowina Tatrzańska

Miłośnicy sportu i ruchu starają się korzystać z aktywności bez względu na pogodę i porę roku. Zima to doskonały czas na ruszenie na stok narciarski, aby oddać się białemu szaleństwu. Nawet jeżeli nie posiada się własnych nart lub deski snowboardowej, nic straconego. Doskonała wypożyczalnia nart Bukowina Tatrzańska to miejsce, w którym każdy znajdzie sprzęt sportowy na miarę własnych możliwości finansowych i kondycyjnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą szusować po stokach, biegać na nartach, jeździć na snowboardzie.

Do Bukowiny Tatrzańskiej przyjeżdżają wszyscy ci, którzy są spragnieni pięknych widoków, zimowej atmosfery, odrobiny ruchu i sportu na świeżym powietrzu. Bukowina jest malowniczo położona i ma wiele do zaoferowania. Trudno tutaj się nudzić. W tej gościnnej miejscowości każdy poczuje się wyśmienicie, spędzając wolny czas tak, jak lubi najbardziej. Nie da się ukryć, że sporo osób odwiedza Bukowinę ze względu na doskonałą infrastrukturę dla narciarzy i snowboardzistów.

Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska

ul. Długa 150
tel. 18 20-61-528, kom. 889 783-910

wypożycz sprzęt online
Zakopane

Zobacz nasz sprzęt

Sprawdź ofertę nart
i innego sprzętu

zobacz

Funkcjonująca od lat nasza wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Bukowina Tatrzańska to miejsce, w którym można zorganizować dla siebie najlepszej jakości sprzęt do uprawiania sportów zimowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mamy narty i wiązania dla dzieci, osób początkujących, średniozaawansowanych, a także dla tych, którzy naprawdę wymiatają na stoku. Oferujemy narty od wielu znanych producentów, których nie powstydziłby się prawdziwy profesjonalista. Stale dbamy o to, by dostarczać naszym klientom najlepszej jakości sprzęt sportowy, który zaspokoi apetyt na białe szaleństwo. To, co wyróżnia naszą ofertę, to również doradztwo i pomoc podczas wyboru nart. Wbrew pozorom to wcale nie takie proste, a przecież od tego, jaki sprzęt wybierze się na stok, zależy tak dużo. Nasi konsultanci to osoby z ogromną profesjonalną wiedzą, które zawsze służą pomocą. Przecież chodzi o to, aby zaszczepić miłość do nart w sercu każdego, kto ma na to ochotę.

Profesjonalny sprzęt narciarski - Bukowina Tatrzańska

Narciarstwo wcale nie musi być sportem elitarnym i tylko dla wybranych. Rzeczywiście zakup nowych nart oraz całego dodatkowego wyposażenia to spory wydatek. Czy narty trzeba jednak koniecznie posiadać na własność? Naprawdę nie. Moda na pożyczanie to coś bardzo mądrego. Jeżeli z nart korzysta się tylko kilka razy w sezonie, kupowanie ich na własność nie ma większego sensu. Przyjeżdżając do kurortu, jakim jest Bukowina Tatrzańska, można wypożyczyć je na kilka dni i używać bez ograniczeń. Doskonałe narty znajdą u nas osoby, które poszukują nowych wyzwań i chcą doszkalać już i tak świetną technikę jazdy. Mamy narty dla profesjonalistów. Kto ceni ostrą jazdę, przekraczanie własnych granic, potrzebuje naprawdę dobrego sprzętu. Znajdzie go u nas.

Jeśli narty to stosunkowo nowa zajawka, a szkolenie techniki to główny cel na zbliżający się sezon, zapraszamy po narty dla początkujących i średniozaawansowanych. To sprzęt dla tych, którzy dopiero nabierają wprawy i nie chcą jeździć zbyt szybko, by nie stracić kontroli. Nasi konsultanci pomogą dobrać je tak, że czas spędzony na stoku będzie czasem bezpiecznym i komfortowym.

Narty dla najmłodszych

Miłośnicy nart często chcą przekazać sportowego zimowego bakcyla swoim dzieciom. To zupełnie zrozumiałe. Wspólne spędzanie czasu na stoku jest przecież ogromną frajdą. W naszej ofercie znajdują się zatem doskonałe markowe narty dla dzieci. Ich wypożyczenie to najlepsze rozwiązanie, gdy maluchy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na stoku. Dbamy o to, aby sprzęt sportowy dedykowany dla dzieci był profesjonalnie przygotowany, dlatego każdy rodzic może mieć pewność, że to, co oferujemy to najwyższa jakość.

Snowboard w Bukowinie

To jeszcze nie wszystko. W naszej wypożyczalni można znaleźć również deski snowboardowe. Szeroki wybór, profesjonalne wsparcie i pomoc konsultantów, a także przystępne ceny to coś, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych. Jesteśmy na rynku od wielu lat, bardzo długo w czołówce najlepszych wypożyczalni.

Dla odmiany – narty biegowe

W Bukowinie Tatrzańskiej można wypożyczyć narty biegowe. Bukowina i pobliska Białka oferują doskonałe trasy do biegania na nartach. W otoczeniu dzikiej przyrody można zrelaksować się, wypocząć na łonie natury i porządnie się zmęczyć. Jazda na nartach biegowych sprawia mnóstwo satysfakcji nawet tym, którzy nie do końca pewnie czują się stoku. Mówiąc wprost – biegówki są dla każdego.

CHCESZ WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT?

Skorzystaj z systemu rezerwacji online!

Zarezerwuj sprzęt

Rezerwacja z 48 godzinnym wyprzedzeniem licząc od północy dnia złożenia zamówienia uprawnia do 20% rabatu na wypożyczany sprzęt!
(dotyczy wyłącznie zestawów narciarskich i snowboardowych)

Copyright © Skirent.pl
Projekt i wykonanie Microtech2