CHLEBEK-SPORT

Szkoła narciarska

Follow Sport

Numer kontaktowy: 725 722 775

Follow Sport jest nowoczesną szkołą narciarstwa i snowboardu. Nasza kadra to młodzi, wykwalifikowani instruktorzy, o uprawnieniach PZN oraz SITS.
Działamy w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie i na Słowacji. Organizujemy wyjazdy za granicę: Słowacja, Włochy.
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe, także w języku angielskim. Posiadamy umiejętności i odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia profesjonalnej wideoanalizy. Chętnie pomożemy przy doborze sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.
Instruktorzy dostosowują program zajęć do poziomu jazdy kursanta: od pierwszych ślizgów aż po jazdę sportową – treningi na tyczkach. Szkolenie zawsze nastawione jest na dobrą zabawę, podniesienie poziomu jazdy, a przede wszystkim na bezpieczeństwo.
Jako osoby całe życie związane z górami chcemy zarażać innych naszą pasją do sportu i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Jako osoby całe życie związane z górami chcemy zarażać innych naszą pasją do sportu i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Wypożyczalnia nart Białka Tatrzańska | Wypożyczalnia nart Bukowina Tatrzańska | Wypożyczalnia nart Spytkowice

Copyright © Skirent.pl
Projekt i wykonanie Microtech2